Už FLO1RE,FLO2RE,FLO4RE ,BA pakeitimo garažo vartų nuotolinio 433,92 MHZ Geležinkelių kodas

Nauja

€417.08

Saugesnis gyvenimas prasideda nuo mūsų produktus!

Suderinamumas

FLO1-RE FLO2-RE FLO4-RE

(Originalus nuotolinio rodomi, nes skelbimas) Elementus, jums bus gauti 1x suderinama 1 x nuotolinio pultelio baterija ir instrukcija įeina

Programavimo instrukcijos

Naujas nuotolinio programavimo pats, kaip originalaus nuotolinio valdymo pulteliu .Rasite originalaus vadovą, jei jūs turite žemiau instrukcija nuoroda Kodavimo tiesiai į imtuvą Jūsų naujas nuotolinio bus programa jūsų imtuvas, kaip už jūsų originalaus nuotolinio instrukcijas, todėl prašome kreiptis į savo vadovą.Bet tipiškas FLOX2R Imtuvas, programavimo procedūra yra tokia: 1. Paspauskite mokymosi mygtuką ant jūsų imtuvas 1-2 sekundes.LED bus įjungti 5 sekundes.Per 5 sekundes, atlikti kitą veiksmą. 2. Paspauskite mygtuką ant jūsų naujas nuotolinio kol antkaklio išsijungia. 3. Išleidimo nuotolinio valdymo mygtuką ir palaukite 2 sekundes 4. Paspauskite tą patį mygtuką ant jūsų naujas nuotolinio dar kartą.Šio antkaklio pradės mirksėti 3 kartus.Tai rodo, kad jūsų nuotolinio buvo sėkmingai užkoduotas.Jei taip neatsitinka, pakartokite visą procedūrą iš pradžių, ir pabandykite dar kartą. 5. Palaukite 5 sekundes.Paspauskite mygtuką ant jūsų naujas nuotolinio patikrinti, jei jis atveria savo garažas/vartų.Pastaba: Norėdami pašalinti vieną siųstuvą, asmens kodas arba visi siųstuvas kodai iš imtuvo atminties prašome nurodyti jūsų imtuvas, instrukcija

Pristatymas

Visi produktai yra atskirai patikrinta prieš siunčiamos, užtikrinti, kad prekės yra siunčiamos iš puikios būklės.

Prekės bus išsiunčiami per 48 valandas nuo apmokėjimo gavimo / išvalytas (išskyrus savaitgalius ir švenčių dienas).

Grįžta

Grąžina yra priimama.

Į grąžinamąją išmoką, visi daiktai turi būti grąžinti nepažeistą, re-sellable būklės.

Už DOA (Defektais, Dėl Atvykimo) elementai, kurie turės būti pakeisti ar grąžinami, prašome pranešti mums per 24 valandas nuo atvykimo, taip pat prašome visus komponentus ir originali pakuotė, kaip dar patikrinti, gali būti reikalaujama.

Klaidingas daiktas turi būti grąžinamas dėl remonto ar keitimo.

Pirkėjas yra atsakingas už visas siuntimo išlaidas grąžinimo elementą grąžinamosios išmokos arba mainus .

Atsiliepimai

Jūsų atsiliepimai yra labai svarbu mums, prašome suteikti mums teigiamų atsiliepimų, jei jūs manote, patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.

Mums rūpi mūsų vertingų klientų, jei kažkas yra ne teisė, prašome suteikti mums galimybę išspręsti bet kokią problemą, siųsdami mums pirmą kartą, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą arba atidarant bet kokį ginčą.Mes suprantame, rūpesčių ir nusivylimų, jums gali tekti ir mes padarysime viską, kad išspręsti šias problemas.

Žymos: valdymo durys wifi, kontrolės remot, 433 92 mhz, gražus flo2r garažas, gražus flo2re, PUJOL, barjero nuotolinio, kontrolės gražus, gražus flo2r geležinkelių kodas, 433 MHz.

Kilmės KN(Kilmės)

Parašykite savo atsiliepimą!

Už FLO1RE,FLO2RE,FLO4RE ,BA pakeitimo garažo vartų nuotolinio 433,92 MHZ Geležinkelių kodas

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai