2020 Nemokamas pristatymas!(100vnt/Daug) MJ-T3.9 5/32" Tee vamzdžių jungtys 3.9 mm trijų būdu, vamzdžių bendras

Nauja

€26.96

MOJO JUTIKLIS

Žarnos Jungtis Detalės

Naudojant Plotas

Jis tinka visų rūšių sunkiai žarnos

(karšto vandens vamzdžiai,vamzdžių saulės,oro kondicionieriai,oro slėgio vamzdžius ir kt.)

Dėmesio

★ Šis produktas yra ne vienkartiniai medicinos prietaisai, palaidi daiktai, nepriklausomai pakavimo, nr. sterilizacija (jei reikia, galite sterilizuoti sau per aukštos temperatūros ir aukšto slėgio arba etileno oksidu) farmacijos, biologinių eksperimentų su pramoninė įranga, jungtys.

★ Dėl didelės paklausos cheminių likučių, produktų biocheminiai eksperimentai, produktų, mūsų bendrovė yra ne sterilių pakuočių, bet nėra švino, kadmio ir kitų sunkiųjų metalų, kenksmingų medžiagų (gali pateikti nustatymo ataskaita).

★ Taip pat dėl šios priežasties,mes neįmanoma patvirtinti, ar produktai išsiųstas jums buvo veikiami kenksmingų medžiagų, veikiančių jūsų vietovėje.

★ Todėl, kuo mūsų produktai yra parduodami, tai ne mano įmonės priežasčių nėra grąžinami.Yra ir nuotraukų matmenys pagal išsamiai produkto,Prašome peržiūrėti ir patvirtinti iki jums mokama.

Žymos: polių lentynos, 25mm, anglies vamzdelis, apkaba tee, Vamzdis Lentynos, 16mm apkabos, baldai vamzdis, bendras t, anglies vamzdelis bendras, aliuminio tee, bendras gnybtas.

Prekės Pavadinimas MOJO
Formos Lygus
Technics Liejimo
Tipas tee
pagrindinė kodas ROUND
Modelio Numeris MJ-T3.9
Medžiaga Plastikiniai
Jungtis Tvirtinimo

Parašykite savo atsiliepimą!

2020 Nemokamas pristatymas!(100vnt/Daug) MJ-T3.9 5/32" Tee vamzdžių jungtys 3.9 mm trijų būdu, vamzdžių bendras

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai