AM/FM Kišenėje Radijo Kasečių Grotuvas, nešiojamus Balso Garso Kasečių įrašymo Cassette Walkman grotuve integruotas Garsiakalbis

Nauja

€22.74

Kasečių grotuvas: žaisti savo surinktų juostos, tai retro stiliaus, muzikos grotuvas leidžia jums grįžti į senų dienų ir atgimti savo gerų prisiminimų praeitį.FM/AM radijo: mėgaukitės mėgstamomis FM ir AM radijo stotys, kai kelyje ar atsipalaiduoti namuose/lauke, jis yra nešiojamas ir lengvas su nuimamos diržo.Diktofonas: one-touch įrašymo per built-in mikrofono ir žaisti vidinis garsiakalbis, įrašymo išorės balso, radijo ar KOMPIUTERIO muzikos į kasetės grotuvas.Maitinimas: maitinamas 2 AA baterijos (neįtraukta) Daugiau funkciją: ji taip pat automatinio reverso funkcija paversti juosta per greitai "DIR" mygtuką, vieną ar begalinis atvirkštinio su "REVMOOE"mygtuką į kairę arba į dešinę. Į BR630 yra klasikinis ir sidabro ieško FM ir AM radijo kasečių grotuvas, kuris taip pat veikia kaip garso grotuvas.Mėgaukitės savo klasikinės muzikos įrašai per šio Asmens Kasečių Grotuvas iš DigitNow.Žaisti garsiai per išorinį garsiakalbį ar klausytis privačiai per ausines.

One touch įrašymo funkcija ir automatinio reverso funkcija suteikia galimybę nešioti ir patogumui.

Savybės

Kasečių Grotuvas ir diktofonas

AM/FM Radijas

Įrašymo vienu prisilietimu

Integruotas garsiakalbis ir mikrofonas

Nuimamos diržo

Funkcijos: GROTI, SUSTABDYTI,REC,DIR, REVMOOE, FF, REW ir garso reguliavimo mygtukas,ausinių lizdas, FM/AM TUNING "media player".

Pakuotės Turinys: 1 x Kasečių grotuvas 1 x Ausinės 1 x Vartotojo Vadovas

Žymos: magnetofonas studija, skenavimas skaidrių digitnow, kasetė denio player, fm siųstuvas usb, dv kasečių grotuvas, walman kasečių grotuvas, garso kasečių grotuvai, mp3 walkman, vaizdajuosčių vhs kasečių grotuvas, garso cassett.

Modelio Numeris BR630
Prekės Pavadinimas DIGITNOW

Parašykite savo atsiliepimą!

AM/FM Kišenėje Radijo Kasečių Grotuvas, nešiojamus Balso Garso Kasečių įrašymo Cassette Walkman grotuve integruotas Garsiakalbis

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai