Hotone Ampero Įjungti Gitaros Efektų Pedalas FS-1

Nauja

€33.70

Mes žinome, jūs laukėte ji.

Ampero multi-effects procesorius pasiteisino būti žaidimas keitiklis jos didžiulis tonas, didelis universalumas ir mažą dydį.Kadangi pirmą kartą pradėjo, jis greitai tapo populiarus tarp abiejų starteriai ir pro muzikantai.Kuo perkeliamumas, kad footswitch suma Ampero yra ribotas, tačiau žaidėjai, kurie nori daugiau lankstumo dėl šio skyriaus, tai nėra pakankamai...Taigi čia ateina Ampero Jungiklis, Ampero geriausias draugas!

Geriausia išorės footswitches už Ampero.

Į Ampero Jungiklis yra itin kompaktiškas akimirksnį footswitch valdytojas, skirtų ne tik Ampero, bet taip pat ir dėl kitų įtaisų su trumpalaikiais footswitch valdiklis parama.Featuring pat Aliuminio korpusą ir išvaizda temą dizainas, Ampero Jungiklis tikrai atitinka jūsų Ampero ' s vibe puikiai.Kruopščiai atrinktų footswitches ir kiti komponentai užtikrina, patogus perjungimas ir puikią ištvermę.

Kaip aš galiu naudoti jį su savo Ampero?

Tai gana paprasta: prijunkite TRS jack Ampero s EXP 2./FS lizdas su pridedamais TRS kabelį, tada įveskite Global meniu, rasti EXP 2./FS sub meniu, nustatykite REŽIMĄ Dual FS.Po to, galite susieti bet kokį funkcija, jums reikia footswitches.

Universalumas yra pavadinimas žaidimą!

Naudoti Ampero sukeisti, jei norite Persijungti tarp bankų su palaukti režimas (kuris neturės įtakos jūsų dabartinę patch) – Ne daugiau panikos tarp bankų!

Naudoti Ampero Jungiklio, kaip pleistras išrinkimo – gausite keturis daugiau poveikio kontrolės footswitches!

Naudoti Ampero sukeisti, jei norite Persijungti poveikis moduliai on/off – tai reiškia efektyvesnį poveikį kontrolės pleistras!

Naudoti Ampero Pereiti prie tap tempo/vykdyti imtuvas – tuo lengviau jums kontroliuoti viską, tuo geriau žaidi.

Naudoti Ampero Jungiklis įsitraukti/kontroliuoti looper – jums nebus praleisti bet įkvėpimo iš dabar!

Naudoti Ampro Jungiklis kontroliuoti drum machine – dabar galite uogienė bet kada ir bet kur!

Kas yra trumpalaikis tipas footswitch?Ir ką apie užraktu-tipo?

Kai mes kalbame apie sklendę, tipo footswitch, mes nuoroda į savotišką footswitch, kuri lieka ant būsenos, kai kyla tol, kol jūs galite valdyti jį dar kartą.Pavyzdžiui, šviesos įjungimo/išjungimo jungiklis.Užraktu-tipo footswitch nereikalauja nuolatinio suspaudimo iš žaidėjų, kurie yra labai perjungimo efektu pedalai įjungti/išjungti arba perjungti amp kanalai.

Momentinis footswitch yra skirtingas: tai lieka tik tol, kol ji yra suspaustas e.g.lengvesni, kurių paspauskite mygtuką).Kai jums padaryti vieną paspauskite ant trumpalaikis footswitch, ji bus sukurti trumpi " on-off "pulsas", kuri yra pripažinta, kaip "sukelti" daugelyje skaitmeninių multi-effects perjungimo padėčių, bakstelėkite tempo, perjungti poveikis on/off ir pan.Taigi, trumpai footswitch daugiausia kontroliuoti skaitmeninių įrankių.

Ką dar aš galiu naudoti Ampero Jungiklis?

Kaip minėta, į Ampero Jungiklis yra skirtas ne tik Ampero, bet taip pat ir dėl kitų įtaisų su trumpalaikiais footswitch valdiklis parama.Funkcijos jums gali turėti, priklausys nuo prietaiso, kad jūs ketinate valdyti.Savybės

✪ Ultra-kompaktiškas, lengvas dvejopo footswitch valdytojas

✪ Jūsų Ampero geriausias pal

✪ Gali būti naudojamas su kitų prietaisų su išorės kontrolės lizdai

✪ Akimirksnį footswitch dizaino – trumpalaikis footswitch reikalinga parama

✪ TRS Kabelis (80cm) Specifikacijos

Matmenys

100mm (W) x 40mm (D) x 42mm (H)

Svoris

130g

Žymos: Flanger, guitalele mini gitara, pedalas volum, juokinga mike, poveikis gitara, efektu procesorius, gitaros pedalas, pedalai rowin, gitara pedalboard, electr gitara.

Modelio Numeris FS-1
Sertifikavimo CE
Kilmės KN(Kilmės)

Parašykite savo atsiliepimą!

Hotone Ampero Įjungti Gitaros Efektų Pedalas FS-1

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai